רעיונות למסיבת רווקות-סדנת שוקולד


כאשר אנו חושבות על רעיונות למסיבת רווקות, עולים בראש כל הדברים הרגילים – חשפן, צימר, יום בספא... משעמם, בנאלי ונמאס. הרשו לנו להציג בפניכן רעיון מקורי ומתוק שיהפוך כל מסיבת רווקות להצלחה מסחררת ומהנה, לכלה המיועדת ולחברותיה – מסיבת רווקות... משוקולד!

 

לארגן מסיבת רווקות


ארגון מסיבת רווקות, יכולה לספר כל אחת שהתנסתה בכך, הוא משימה לא פשוטה כלל. צריך לדאוג שכולן יהנו, שחברותיה של הכלה יצליחו להסתדר ביניהן גם אם הן לא מכירות אחת את השניה, למצוא מועד שיתאים לכולן, לשמור על עלות סבירה (כי הרי יש עוד הוצאות על מתנות ועל החתונה עצמה), להעניק לאירוע משמעות, ועוד. לדאוג ללוקיישן, לבידור, לתוכנית, לתיאום... כאב הראש מובטח? לא בהכרח.

  bachelorettes party

 

 

סדנאות שוקולד למסיבת רווקות


שי שוקולד הוא שוקולטייר העורך סדנאות שוקולד שונות, והוא מספר על הצלחתן המסחררת של מסיבות רווקות מתוקות, ועל יכולתו של השוקולד להפוך כל אירוע לחוויה מתוקה ומענגת של קירוב לבבות ושמחה, כי השוקולד גורם לשמחה, וזו עובדה ידועה. תוך כדי הכנת פרלינים מופלאים או טראפלס מענגים במיוחד נוצר קשר של שמחה בין הנשים הזרות זו לזו, והן מתחברות בהנאה סביב השוקולד, וסביב הכלה.

 

 

רעיונות למסיבת רווקות בהתאמה אישית


כל מי שמחפשת רעיונות למסיבת רווקות מוזמנת לפנות לשי, ולשמוע ממנו כיצד ניתן להתאים את סדנת השוקולד לכלת האירוע ולחברותיה באופן אישי ופרטני, בכדי לוודא שהמסיבה תהיה הכי מוצלחת שאפשר. בכל סדנה ישנו מגוון פעילויות אפשריות והיא יכולה להתרחש בכל מקום כמעט, שכן השוקולטייר מביא איתו את כל הציוד, ואת השוקולד, כמובן.

 

 

מה עושים בסדנת השוקולד?


לכל סדנה מוצמד שוקולטייר מומחה, המביא איתו ה-מ-ו-ן שוקולד איכותי, אגוזים, סוכריות וכו', קישוטים, גנאשים מפנקים,, וכם את כל הציוד הנדרש, כגון סינרים וכובעים, תבניות וציוד להכנת המטעמים המתוקים, לפי מה שנקבע מראש על ידי מארגנות המסיבה. מלבד הפרלינים, הטראפלס וממתקי השוקולד השונים, מכינות החברות יחד מתנה מיוחדת לכלה, ובנוסף מקבלת כל אחת מהמשתתפות מתנה מתוקה הביתה. מהיום, אין מה להתלונן על מחסור של רעיונות למסיבות רווקות. מסיבת שוקולד מתוקה לסיום הרווקות. פשוט ללקק את האצבעות.
למידע נוסף השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם