מחפשים רעיונות ליום הולדת?


יום הולדת יש רק פעם בשנה, ולכן אנחנו רוצים שיהיה מיוחד וכייף, ושישאיר זכרון טוב אצל כולם. כשמחפשים רעיונות למי הולדת עולים בנו כל מיני דברים, רובם שגרתיים ומאוסים, אך סדנת שוקולד ליום הולדת, עם בני משפחה או חברים, היא רעיון מיוחד ומקורי למסיבה, והופכת כל יום הולדת לחוויה מענגת ולזכרון מתוק שמשאיר טעם טוב של עוד.

 

יום הולדת בלי ליצן?


לכל גיל יש את המסיבות שלו הכוללות הפעלות כאלה ואחרות, כשחלק מהילדים נהנים וחלק קצת פחות. סדנאות שוקולד בימי הולדת יוצרות מסיבה בליגה אחרת. אין ילד או ילדה שלא ייהנו מיצירת שוקולדים אישיים ומתנה מתוקה לבעל השמחה, ושלא ישמחו לזלול את השוקולד שהכינו, בסדנה או בבית. סדנת שוקולד הופכת את המסיבה לחגיגת טעמים מתוקים, יצרתיות והנאה, ומבטיחה זכרון מתוק ומושלם שיישאר להרבה זמן.

  רעיונות ליום הולדת

 

סדנאות שוקולד לכל גיל


סדנאות שוקולד טובות לא רק בתור רעיונות ליום הולדת, אלא גם למסיבת רווקות, חגיגה משפחתית או כל אירוע אחר שאתם רוצים שיאיר זכרון מתוק בלבם שלכל המשתתפים. ניתן לשלב בסדנה אחת ילדים בגילאים שונים, בנים ובנות, הורים וילדים וכו'. בכל מקרה "ילד/ה יום ההולדת" עומד/ת במרכז האירוע ומקבל מתנה מתוקה שמכינים עבורו כולם, בנוסף לממתקי השוקולד האישיים שהוא מכין כמו כל חבריו.

 

מסיבת ים הולדת בהתאמה אישית


מסיבת יום הולדת לבנות או בנים הינה אירוע שצריך לשקף את חתן השמחה צורה זו או אחרת. שי שוקולד, המעביר סדנאות שוקולד לימי הולדת ואירועים אחרים, מספר כי הוא דואג לברר עם חתן או כלת השמחה על הטעמים האהובים עליהם, על הממתקים המועדפים עליהם ועוד, בכדי לקלוע לטעמם ולשמח אותם בהכנת השוקולד הטעים להם ביותר. בהתאם לבחירתם, מגיע השוקולטייר עם הציוד המתאים להכנת הפרלינים, הטראפלס ועוד. כל משתתף מקבל סינר וכובע אישי, ומתנה מתוקה לקחת הביתה.
אל תגידו שאין רעיונות ליום הולדת...

אז לכל מי שנמאס מימי ההולדת  בהם מגיעים לג'ימבורי או לפארק, ועוברים הפעלה תחרותית כזו או אחרת, שתמיד תוציא חלק מהילדים מבואסים, אוכלים קצת ממתקים ושרים היום יום הולדת - יש רעיונות ליום הולדת ברמה אחרת, בהם כולם יוצאים שמחים וטובי לב.


למידע נוסף השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם