סדנאות לימי הולדת – קסם השוקולד, קסם שלא ניתן לעמוד בפניו


סדנאות לימי הולדת נועדו להעניק לילד או ילדת השמחה חוויה ייחודית, קסומה ומרגשת. כל אחד רוצה להרגיש ביום ההולדת שלו כמלך ליום אחד, להתפנק ולהתענג יחד עם חברים וקרובים, ומה יותר טוב לשם מכך מאשר השוקולד, שנחשב מאז ומעולם  למעדן מלכים, מצרך מותרות שעלה רק על שולחנות בני אצולה ואבירים? לאורך ההיסטוריה הנוזל המבריק והטעים הקסים וכבש את כל מי שטעם ממנו .

 

במפגש עם השוקולד איש לא נשאר אדיש. בעבר, מעטים יכלו להרשות לעצמם להתענג על ספל קקאו מהביל, שהיה סמל לעושר ויוקרה. היום הוא נגיש לכולם, אך גם היום לא סר חינו של השוקולד והוא עדיין אהוב על כולם, מקטן ועד גדול.

 

אתם בוחרים איך לחגוג


כל חגיגה והטעם המיוחד שלה. הרעיון המרכזי המוביל את חגיגות יום ההולדת הוא יצירת מעין קרנבל משותף. היום ישנו  מבחר גדול של סדנאות לימי הולדת, ובכל סדנה ניתן ליצור אוירה מיוחדת במינה. חתני השמחה ירגישו כמו בני מלוכה ואיתם כל בני המשפחה. האווירה הטובה, תחושת הביחד ושיתוף הפעולה הם היוצרים את השמחה. 

 

סדנאות השוקולד של שי שוקולד הן הסדנאות המומלצות ביותר לימי הולדת, מסיבות רווקות, אירועים משפחתיים וכו', ואפילו כסדנה זוגית ואינטימית לציון יום מיוחד. את ההחלטה איך, מה והיכן תחגגו, תעשו אתם, והשוקולטיירים המומחים של שי שוקולד כבר יגיעו אליכם עם כל הציוד והאביזרים הנדרשים.

סדנא לשוקולד במרכז

סדנת שוקולד- חוויה בלתי נשכחת


קטנים וגדולים, מעטים הם אלה היכולים לעמוד בפני הפיתוי של מפל שוקולד בלגי חם ואיכותי, הזולג במורד המזרקה עד לבריכה המבעבעת ומכסה אותה במעטה חום, סמיך ומתוק. שבו נטבול מגוון הפתעות מתוקות . כמו כן, תוכלו להתענג על מגוון הטעמים והמרקמים של שוקולד בלגי איכותי ההופך למטעמים ומגדנות גם בידיים לא מאומנות. 

בסדנאות השוקולד הופך כל מתלמד לשוקולטייר, בעזרת מדריך  מקצועי ומיומן המלווה את הסדנה בהסברים והדגמות, וחושף בפני המשתתפים את רזי השוקולד. כולם יחד יוצרים מגוון גדול של פרלינים, טראפלס וממתקי שוקולד שונים.  סדנאות לימי הולדת העשויות משוקולד - שילוב מנצח של אושר צרוף, שמחה וחדוות יצירה.

 

 

למידע נוסף השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם