סדנאות גיבוש.... משוקולד

מנהלים ובעלי חברות תמיד מחפשים רעיונות מקוריים לימי כיף גיבוש משפחתי או סדנאות גיבוש לעובדים, ובצדק. אין כמו פעילות משותפת ומהנה בכדי לשפר את מצב הרוח של העובדים, את הרגשת המשפחתיות שיש בחברה, וכתוצאה מכך את מחויבות העובדים לחברה ואת רמת תפוקתם.

 

מה הופך את הסדנאות לסדנאות גיבוש?

סדנת גיבוש היא יותר מסתם כיף. בכדי שהסדנאות יוכלו להיקרא סדנאות גיבוש, עליהן להגביר את תחושת הקשר בין ההמשתתפים, ולהגדיל את תחושת הקרבה ביניהם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא בניית הסדנה סביב נושא אחד, רצוי מהנה וכייפי, ולבנות את הפעילות כך שכולם יוכלו להתחבר לנושא ודרכו אחד לשני. בצורה זו, הזכרון שנשאר בתת המודע יהיה חיובי וישפיע על המשתתפים גם בהמשך.

  סדנאות גיבוש

 

סדנת שוקולד  

הרעיון להפוך ערב יצירה בשוקולד לסדנת גיבוש עלה בראשו של שי שוקולד, והוא מספר כי העיסוק בשוקולד, הכנתו ואכילתו, גורמים להנאה רבה לכל המשתתפים, ללא יוצא מן הכלל. העבודה המשותפת על הכנת ממתקי השוקולד, העזרה שלעיתים צריך להגיש אחד לשני, והחיוכים שאינם יורדים מפני המשתתפים לאורך כל הסדנה, הופכים, למעשה, את תהליך הגיבוש לבלתי מורגש, עדין ובלתי כפוי, ועדיין קיים וחזק. בלי להבין כיצד, אנשים יוצאים קשורי זה לזה בסוף הערב, והכל בזכות השוקולד, הידוע בהשפעתו הטובה על מצב הרוח ועוד.

 

מה עושים בסדנאות גיבוש משוקולד?

השוקולטיירים המומחים של שי שוקולד מגיעים  מצוידים לכל מקום, בין אם מדובר בסדנת שוקולד בדרום, סדנת שוקולד בצפון או סדנת שוקולד במרכז. השוקלטייר מביא איתו שוקולד משובח לרוב, כמובן, יחד עם אגוזים, גנאשים, קישוטים ומטעמים שונים כמו מוס שוקולד אלכוהולי מפנק., וכן את כל הציוד הנדרש להכנת הטראפלס, הפרלינים ושאר ממתקי השוקולד. התבניות, האביזרים, הסינרים והכובעים, הכל מגיע מוכן מראש. בסדנה עצמה מכינים המשתתפים יחד ממתקי שוקולד שונים, טועמים אותם כמובן, ולומדים להינות ביחד.

 

למה דווקא סדנאות גיבוש משוקולד?

אצל שי שוקולד,ימי כיף או סדנאות גיבוש משוקולד מורכבות בתיאום עם המזמין, בהתאם לצרכיו, דרישותיו, ובהתאם לאופי האנשים המגיעים לסדנה, בכדי להפוך את ערב הגיבוש לחוויה מענגת וטעימה הכוללת עשייה משותפת וגיבוש. סדנאות השוקולד של שי שוקולד מבטיחות ייחודיות, וחוויה מתוקה שאינה נשכחת במהרה

למידע נוסף השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם