סדנאות בישול לילדים - ליצור, לחקור, לחוות ולהתנסות

 

ילדים הם יצורים סקרנים ויצירתיים מאין כמותם. כבר כזאטוטים המטבח מהווה עבורם מקור משיכה מסתורי ולא ברור, מעין מעבדת קסמים. סדנאות בישול לילדים מזמינות את הילדים לשחק באחד המרחבים הכי מפתים בבית, הנשאר, בדרך כלל, מחוץ לתחום השגתם. סדנאות הבישול לילדים עונות על הצורך של הילדים לחקות את המבוגרים, ולהתנסות בתחום זה במרחב בטוח מוגן, הרחק מהסכנות והאיסורים, ולאפשר לילדים לטעום טעימה קטנה ממלכת המבוגרים. ילדים, המטבח כבר לא מחוץ לתחום!

 

סדנאות בישול לילדים - חקירת סודות השוקולד


סדנאות בישול לילדים של שי שוקולד, הן חוויה של טעמים, התנסויות ויצירה בשוקולד. השוקולד מהווה את המרכיב העיקרי בבישול, ומהווה את  חומר הגלם העיקרי ביצירה, מה שמעצים עוד יותר את החוויה. מעטים הילדים, והמבוגרים, שיכולים לעמוד בפני פיתוי השוקולד.  בסדנת הבישול הזו אין צורך להתאפק -  כל ילד יכול לטעום וללקק כפי יכולתו, ואף לצאת בשלל רב פרי עמלו. כל המוצרים שהשוקולטייר מביא איתו הם באיכות גבוהה.בסדנה ניצור פרלינים מלאים קרמים בטעמים שילדים אוהבים , טראפלס מצופים,  סוכריות על מקל שעשויות רק  משוקולד, ועוד הרבה דברים טובים.

  סדנאות שוקולד לילדים

 

אימא, אבא ההצגה מתחילה

מגיע השוקלטייר המומחה בשוקולד וינצח על המקהלה! ההורים מוזמנים להשתתף או לצפות מהצד, כרצונם, אך הכיף הגדול הוא בעשיה. הילדים מקבלים את הלבוש המתאים, נכנסים לנעלי שף, כורכים סינר, חובשים כובע, ויוצאים להרפתקה משגעת בין תבניות, מזלפים,כפות וכמובן חומרי הגלם הטעימים והאיכותיים. נותנים דרור לדמיון ומתחילים לחוות, לחקור ולהתנסות. נמיס וניצוק, נערבב ונבחש. מותר ללכלך ולהתלכלך, ומומלץ לעשות כמה שיותר דברים ביחד ובשיתוף פעולה. המשתתפים מתנסים בשילובים, צבעים וצורות, ולומדים מהר מאוד מה מומלץ לעשות ומה יצליח פחות. ממציאים ויוצרים כיד הדמיון, זוללים ארטיק מוס שוקולד מצופה בשוקולד , ומלקקים, ובכל זאת,  בסוף נשאר עוד ה מ ו ן לקחת הביתה.

 

רעיונות ליום הולדת ומסיבות

סדנאות הבישול של שי שוקולד הן חוויה מתוקה שמעצימה כל ילד וילדה, והן מומלצות מומלץ בחום לימי הולדת ומסיבות כיתה, לבנים,לבנות או לכל אירוע של המשפחה. סדנאות בישול לילדים מהוות את  הבילוי המושלם למי שמחפש חוויה ייחודית המשאירה טעם של עוד להרבה מאוד זמן. ניתן להתאים סדנאות לכל גיל וסגנון, ובזערת השוקולד ולהפוך כל אירוע למסיבה למיוחדת במינה.

 

 

 

למידע נוסף השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם