יום גיבוש לעובדים – איך זה עובד?

 

יום גיבוש לעובדים, כשמו כן הוא, ומטרתו לגבש את העובדים, כלומר להגביר את תחושת הקשר ההדדי ביניהם. ניתן להעביר יום גיבוש לכל קבוצת אנשים שהיא, אך כאשר מדובר בעובדים, המבלים שעות ארוכות ביחד מדי יום, יש לכך חשיבות גדולה אף יותר. גיבוש צוות העובדים תורם להרגשה הטובה ביניהם, לשיתוף פעולה טוב יותר ביניהם, וכתוצאה מכך גם לסביבת עבודה נעימה יותר ותפוקת עבודה גדולה יותר.

 

איך זה עובד?

הפעילות צריכה להיות מהנה וכייפית - גיבוש מתוך סבל יופנה נגד המעסיק ולא לתועלתו, אך חייב להיות לה ערך מוסף של עשייה משותפת או השגת מטרה כלשהי, ביחד. ידוע ששמחה משחררת אנדרורפינים וחומרים שונים בגוף, הגורמים לנינוחות ולמצב רוח טוב, המאפשרים פתיחות גדולה יותר בין חברי הקבוצה, כך שהם לומדים להכיר אחד את השני טוב יותר. למעשה, ההיכרות הקרובה בין האנשים, היא מטרת יום הגיבוש. הקרבה בין האנשים גורמת להם להרגיש כמשפחה ולהתחייב בצורה פנימית זה לזה ולעבודה.

  chocolate workshop

 

יום גיבוש קצת אחרת

לארגן יום גיבוש לעובדים אינה משימה קלה, ואפילו מאתגרת, בעיקר אם מחפשים תוכן מקורי, מיוחד ומעניין, שיהיה גם מהנה ומגבש, כמובן. שי שוקולד מתמחה בהפקת סדנאות גיבוש מתוקות וייחודיות, ההופכות כל יום גיבוש לחוויה מענגת ומתוקה. סדנת שוקולד לגיבוש העובדים היא מתכון מנצח – כולם אוהבים שוקולד, נהנים להכין ממתקי שוקולד שונים, כמו טראפלס, פרלינים ועוד, וכמובן נהנים לאכול אותם אחר כך. הכייף שבהכנת השוקולד וההתעסקות איתו, החיוכים שאינם יורדים מפני המשתתפים והעשייה המשותפת, מבטיחים כי העובדים יצאו מהסדנה כמו משפחה, מחויכים ושמחים, עם זכרון מתוק שייאר איתם להרבה זמן.

 

סדנאות גיבוש משוקולד

שי שוקולד מתמחה בארגון סדנאות שוקולד עבור יום גיבוש לעובדים. הסדנאות נערכות בתיאום מלא עם מזמיני האירוע, ומותאמות לצרכי המזמין ודרישותיו, ולאופי המשתתפים בסדנה. השוקולטייר המעביר את הסדנה מגיע מצויד בשוקולד איכותי, גנאשים, אגוזים, מטעמים שונים וקישוטים,  וכן סינר וכובע אישי לכל משתתף, וכל הציוד הדרוש. ניתן לערוך סדנת שוקולד בצפון, בדרום או במרכז, ובכל מקום ילמדו העובדים להכיר אחד את השני דרך העשייה המשותפת, תוך כדי ליקוק האצבעות, ויצאו מהאירוע מלאי שמחה.

למידע נוסף השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם